SIK SORULAN SORULAR

İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak

Star Konsol firmasına İptal veya iade ettiğiniz ürününün tarafımıza ulaşmasının ardından kontrol işlemleri yapıldıktan sonra 2-15 işgünü içerisinde ücret iadesi  gerçekleştirilicektir.

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Star Konsol firmasından sipariş ettiğiniz ürünleri, üye hesabınıza giriş yaparak siparişlerim bölümünden takibini sağlayabilir veya Whatsapp hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Tarafıma Ulaşır

Star Konsol firmasından sipariş ettiğiniz ürünler en geç 48 Saat içerisinde kargo verilir ve bulundugunuz konum özelliklerine göre kargo firması 2-3 işgünü içerisinde ürünü teslim edebilmektedir.

Siparişim Ben Adresimde Yokken Gelmiş

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır.


• 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz  iade edilir.İade olarak gelen ürünlerin kargo ücretleri tamamen müşterilerden tahsil edilir.

Kredi Kartı İle Ödeme Yaparken Güvende miyim?

Evet tamamen güvendesiniz. 
 

• Sitemizde en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

 

• Alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

 

• Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git